strona główna    oferta    galeria    informacje    polecamy

 

 

Nasza oferta przeznaczona jest dla wymagających klientów ceniących jakość wykonywanych usług fotograficznych. Zdobyte doświadczenie oraz wysokiej jakości sprzęt fotograficzny pozwala nam zaspokoić najbardziej wymagających klientów. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie cyfrowym. Podczas wykonywania zdjęć zawsze posiadamy przy sobie rezerwowy sprzęt fotograficzny.
 

Zakres usług


Śluby, uroczystości weselne

Jedną z głównych dziedzin fotografii, którą wykonujemy jest fotografia ślubna. Ślub jest wyjątkowym dniem w życiu człowieka dlatego też staramy się , aby wykonane zdjęcia były jak najlepszej jakości, a przygotowane albumy posiadały atrakcyjny wygląd oraz dużą trwałość.
Dlatego też pracujemy na materiałach wysokiej klasy produkowanych przez renomowane firmy.
Na życzenie klientów fotografię ślubną wykonujemy kompleksowo, od błogosławieństwa rodziców po oczepiny z wyjazdem w plener o ustalonej wcześniej porze.
Posiadamy wymagane uprawnienia do fotografowania w czasie liturgii w kościołach Archidiecezji Katowickiej wydane przez Wydział Duszpasterski Kurii Metropolitarnej w Katowicach.

Pierwsza Komunia Święta

Jak co roku w maju nasza oferta skierowana jest dla grupy naszych najmłodszych klientów. Ten niepowtarzalny dzień w życiu staramy się uwiecznić tak, aby był pamiątką na całe życie. Dla tej szczególnej fotografii w swojej ofercie posiadamy białe albumy produkowane na potrzeby fotografii komunijnej.

Fotografia okolicznościowa

Na indywidualne zamówienia fotografujemy na uroczystościach takich jak chrzty, roczki i inne uroczystości rodzinne.
 

Oprawa


Albumy

Wykonane zdjęcia oprawiamy w albumy renomowanej firmy produkującej dla nas albumy na indywidualne zlecenie, a także w albumy holenderskiej firmy HENZO® zajmującej się produkcją albumów fotograficznych najwyższej klasy.

Ekskluzywne fotoalbumy w formie fotoksiążki

Wykonane przez nas fotoalbumy w formie fotoksiążki mają swój indywidualny, niepowtarzalny styl. Fotoalbumy tego typu wykonane są z wysokiej jakości materiałów (zdjęcia na jedwabistym papierze Kodak Professional wtapiane są na gorąco w karty albumu grubości 1mm). Starannie wykonana okładka i wysokiej jakości karty ze zdjęciami posiadające zaokrąglone rogi czynią albumy solidną pamiątką na pokolenia.


Ramy

W ofercie posiadamy ramy fotograficzne produkowane na zamówienie w firmie o długoletnim doświadczeniu w tym zakresie. Ramy produkowane są z trwałych materiałów o szerokim asortymencie. W ramach tych stosowane są doskonałej jakości szyby o obniżonym kontraście i małym odbiciu światła.

Obszar działania


Usługi fotograficzne wykonujemy na terenie całego kraju.
Do 50km od siedziby firmy (region Katowicki) nie jest pobierana żadna opłata za dojazd do klienta.

Co warto wiedzieć


  • zdjęcia reportażowe wykonujemy na sprzęcie cyfrowym, co umożliwia klientom wybrać swoje zdjęcia z ustalonej wcześniej ilości ujęć. Przykładowo na uroczystości ślubnej wykonuje się około 700 zdjęć (błogosławieństwo, zdjęcia w kościele, wesele...) z czego Para Młoda wybiera np. 100 zdjęć płacąc tylko za wybrane ujęcia
    lub zamawia fotoalbum w formie fotoksiążki z wybranymi zdjęciami.

  • zdjęcia w plenerze nie są wykonywane na zasadzie ujęć z ustawieniami szablonowymi, co się często spotyka w studiach fotograficznych. W plenerze wykonujemy większą ilość zdjęć, z których Para Młoda wybiera co najmniej 11 ujęć.

  • na życzenie klientów wykonujemy multimedialne albumy fotograficzne na płytach DVD przeznaczone do odtwarzania na zestawach kina domowego.

  • do zdjęć reportażowych nieodpłatnie dołączamy płytę CD-R zawierającą zdjęcia w rozdzielczości pozwalającej przeglądać pliki graficzne (index zdjęć) na sprzęcie multimedialnym lub komputerze.

  • do Ślubnego albumu z pleneru w prezencie dołączamy dwie rozkładówki po 5 ujęć dla rodziców Państwa Młodych.

do góry