strona główna    oferta    galeria    informacje    polecamy

 

 

Adres

Usługi fotograficzne
Pracownia Fotografii Ślubnej
SEBASTIAN PISKUŁA

ul. Pstrowskiego 5/16
43-173 Łaziska Górne

tel. kom. 784 507759 (nowy numer)
e-mail: sebastian@piskula.pl
GaduG 56591

Zasady składania zleceń


- Fotografia ślubna
Rezerwacja terminu ślubu następuje w momencie podpisania umowy o świadczenie usług fotograficznych w tym zakresie. W umowie ustalony jest dokładny termin wykonania sesji zdjęciowej oraz zakres usług (fotografia plenerowa, reportażowa ...)
Przed podpisaniem umowy prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mail w celu sprawdzenia, czy wybrany termin jest wolny oraz umówienia na prezentację zdjęć.

- Pierwsza Komunia Święta
Zdjęcia czy materiał wideo w tym dniu wykonują najczęściej rodzice oraz rodzina używając niskiej jakości sprzętu i nie posiadając w tym zakresie odpowiedniego doświadczenia. Nie zapominajmy, że taki dzień w życiu dziecka zdarza się tylko raz .
Indywidualne zdjęcia z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej można zamawiać kontaktując się z nami telefonicznie lub pisząc na adres foto@konto.pl

Zdjęcia wykonywane w kościołach są zamawiane przez duszpasterzy, katechetów czy innych osób zajmujących się organizacją tej uroczystości. Chętnych do współpracy prosimy o kontakt.

- Zdjęcia w szkołach, przedszkolach
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie wykonywania grupowych fotografii w szkołach, przedszkolach prosimy o kontakt telefoniczny celem omówienia szczegółów oferty.
Jesteśmy płatnikami podatku VAT. (Wystawiamy faktury VAT)

do góry